Yhteystiedot

Asianajotoimisto WinLaw (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy) toimitilat ovat Innova I -rakennuksessa, Piippukatu 11, Jyväskylä. Toimiston yhteinen sähköpostiosoite on toimisto@winlaw.fi

Siirry tästä suoraan yhteydenottolomakkeeseen!

Marja-Liisa Järvinen


Asianajaja, varatuomari
0500 542 766
marja-liisa.jarvinen@winlaw.fi

  • Julkiset hankinnat
  • EU- ja kilpailuoikeus
  • Sovittelu ja välimiesmenettely
  • Työsuhteet
  • Konkurssit, saneeraukset ja perintä
  • Kiinteistöt ja rakentaminen

Petri Anttila


Asianajaja, Counsel
040 016 9753
petri.anttila@winlaw.fi

  • Oikeudenkäynnit ja riidanratkaisu
  • Verotus ja verosuunnittelu
  • Kansainväliset sopimukset
  • Yhtiösuhteet
  • Työsuhteet

Tuure Kolehmainen


Lakimies, OTM
040 023 2734
tuure.kolehmainen@winlaw.fi

  • Asuminen ja vuokraus
  • Kiinteistöt ja rakentaminen
  • Oikeudenkäynnit ja riidanratkaisu
  • Tietosuoja, teknologia ja oikeuksien suojaaminen
  • Konkurssit, saneeraukset ja perintä

Sampsa Luttinen


Legal Trainee
040 016 8417
sampsa.luttinen@winlaw.fi

Arja Seijari


Asianajoassistentti
050 583 6661
arja.seijari@winlaw.fi

Maria Kuokkala


Asianajoassistentti
040 021 9327
maria.kuokkala@winlaw.fi

Ria Turunen


Viestintävastaava
040 016 8179
ria.turunen@winlaw.fi

Ota meihin yhteyttä täyttämällä oheinen yhteydenottolomake!