Yhteystiedot

Asianajotoimisto WinLaw (Asianajotoimisto Järvinen & Co Oy) toimitilat ovat Innova I -rakennuksessa, Piippukatu 11, Jyväskylä.  Toimiston yhteinen sähköpostiosoite on toimisto@winlaw.fi

Marja-Liisa Järvinen

Asianajaja, varatuomari
0500 542 766
marja-liisa.jarvinen@winlaw.fi

Petri Anttila

Asianajaja, Counsel
040 016 9753
petri.anttila@winlaw.fi

Tuure Kolehmainen

Lakimies, OTM, HUK
040 023 2734
tuure.kolehmainen@winlaw.fi

Arja Seijari

Asianajoassistentti
050 583 6661
arja.seijari@winlaw.fi

Ria Turunen

Viestintävastaava
040 016 8179
ria.turunen@winlaw.fi

Teemu Oja-Lipasti

ICT-vastaava
040 021 6587
teemu.oja-lipasti@winlaw.fi

Sampsa Luttinen

Legal Trainee
040 016 8417
sampsa.luttinen@winlaw.fi

Maria Kuokkala

Asianajoassistenttiharjoittelija
040 021 9327
maria.kuokkala@winlaw.fi

Voit jättää yhteydenottopyynnön verkkolomakkeella